כוחו של וידאו באינטרנט

כיום אינטרוויזיה היא המילה האחרונה. השילוב של תכנים טלוויזיוניים באינטרנט פותחים אופציות חדשות בעולם הפרסום והשיווק. הרעיון החדשני הוא ליצור כרטיס ביקור בווידיאו לכל עסק ולהעלותו אל אתר הבית שלו או לכל פלטפורמה פרסומית ושיווקית הקיימת באינטרנט, כאשר בעל העסק הוא שותף מלא בתהליך בניית כרטיס הביקור.כרטיס הביקור הוא למעשה שילוב בין סרט תדמית לוידיאו קליפ. כאשר לקוח פוטנציאלי צופה בסרטון הוא נחשף בזמן קצר לכל מה שיש לעסק להציע, דרך האווירה במקום ועד המיקום המדויק של העסק.

בסרטון ניתן לראות את מגוון המוצרים שהעסק מציע ובנוסף לצפות בבעלי העסק המספרים על המקום  וכמובן גם בסיפורי לקוחות מרוצים, כאשר ברקע מתנגנת מוזיקה מקפיצה וקטעי קריינות נעימים לאוזן.  כל זאת מהווה פתרון מושלם לפרסום חדש באמצעות סרטון "מגניב".

לתהליך מספר שלבים:

  • פגישת היכרות אישית עם הלקוח להבנת צרכיו
  • כתיבת תסריט הוידאו
  • ביצוע יום צילומים
  • עריכה והפקה של כרטיס הביקור

קהל היעד הוא כל בית עסק. אנו מאמינים שכל אחד צריך שיכירו אותו – לא בטקסט, אלא בוידיאו.

חברת אוריון מאמינה שחשוב להעביר מסר בצורה מהירה ומובנת, לכן החלה לעבודה בשיתוף עם מדיה ביזנס קליפ המתמחה בהפקת סרטי תדמית, וידיאו קליפים, כרטיסי ביקור מצולמים, שיווק ופרסום. את חברת Media Business Clip מנהלים אנשים המגיעים מתעשיית הבידור והפרסום (Show Business) שצברו ניסיון וידע רב בתחום.

×
דילוג לתוכן