לפגישת ייעוץ חינם:

אוריון שיווק באינטרנט

אלון סודרי – מנכ"ל משותף

אלון, מנכ"ל ומנהל המחקר והפיתוח באוריון, בוגר תואר ראשון בחוג למדעי המחשב מהאוניברסיטה הפתוחה ובוגר תואר שני בחוג למנהל עסקים באוריינטציית טכנולוגיית המידע ומסחר אלקטרוני באוניברסיטת Poly-NYU. כמו כן, אלון הינו מוסמך גוגל לניהול קמפיינים ממומנים.

אלון שותף בחברת "היומן" – חברת סטארט אפ המרכזת את כל האירועים המקצועיים בארץ ובחו"ל. ב-"היומן" אלון, חבר הנהלה ומכהן כמנהל הטכנולוגיות של החברה. כמו כן, אלון כתב וערך את מסמכי הפטנט ופיתח את כל המערך הטכנולוגי של החברה, לרבות האתר www.hayoman.co.il, מערכות ניהול הלקוחות, אפיון מערך שיתופי פעולה טכנולוגיים ואפליקציות תומכות.

במסגרת תפקידו באוריון אלון אחראי על מגוון העבודות הטכנולוגיות בחברה החל מפיתוח אתרי אינטרנט ומערכות ניהול תוכן, דרך פיתוח אפליקציות אינטרנט ומערכות CRM ואחראי על תחום הפרסום הממומן בגוגל. בנוסף, מעניק אלון שירותי ליווי ותמיכה טכנולוגית לחברות סטרט-אפ.

בעבר, שימש יועץ בכיר ומנתח מערכות באגף האסטרטגיה של בנק הפועלים שם הוא פיתח את פורטל ניהול הידע של האגף, פיתח מערכות מידע והקים מחלקת שירות ותמיכה טכנולוגית לאנליסטים והכלכלנים של האגף. לאלון ניסיון רב כיועץ ומוביל טכנולוגי בכיר בחברות סטארט אפ שונות.