לפגישת ייעוץ חינם:

אוריון שיווק באינטרנט

קידום אתרים

קידום אתרים היא אחת הפעולות ההכרחיות בעידן האינטרנט והטכנולוגיה. המשמעות של קידום אתרים היא לקדם את אתר החברה או העסק במנועי החיפוש השונים ולהפוך את האתר לזמין בעבור משתמשים פוטנציאליים המחפשים שירותים, מידע או מוצרים. קידום אתרים מקצועי הוא סדרה של פעולות שהשילוב שלהם מוביל לתוצאות האופטימליות שהן העלאת כמות הכניסות של גולשים לאתר ובמקרה של אתרים מסחריים העלאת התוצאות העסקיות והמכירות של האתר.

קידום אתרים בשלב בניית האתר

אחת ההמלצות שמרבית מקדמי האתרים מסכימים עליה היא לבנות את האתר מתוך מחשבה שהוא אמור להיות מקודם. הגורמים המשפיעים על קידום האתר ברשת הם רבים ובהם ניתן למנות את התוכן של האתר, הקישורים של האתר, ההיררכיה של הדפים בתוך האתר, הרלוונטיות של האתר, הכותרות הדפים שלו, הקוד שממנו בנוי האתר ועוד. על ידי בנייה נכונה ואיכותית של האתר ניתן לקבל אתר שקל לקדם אותו ושתומך בפעילויות הקידום השונות. נכון להיום, תוכנה לניהול פרויקטים יכולה לתת גם סעיף של קידום אתרים בעת פרויקט בניית האתר או הוספת דפים או אפליקציות לאתר.

כתיבת מאמרים

טכניקה נוספת לביצוע קידום אתרים היא כתיבת מאמרים ופיזורם ברשת. מנוע החיפוש מחפש אחר אתרים שיש להם כניסות רבות וקישורים רבים ברשת ולכן כתיבת מאמרים עניינים יכולה להגביר את התנועה לאתר על ידי קישורים המוטמעים בתוך המאמרים ומובילים אל האתר. בנוסף, שילוב של מאמרים מעניינים בתוך האתר מובילה לתוכן מעניין ורלוונטי של האתר ומקדמת גם היא את הסיכויים שמנועי החיפוש ירצו לקדם את האתר בשאילתות החיפוש של המשתמשים.

העלאת כניסות לאתר

דרך נוספת לקדם את האתרים היא להעלות את הכניסות לאתר. ככל שיותר משתמשים ייכנסו לאתר כך הוא יהיה נפוץ יותר ואטרקטיבי בעיני מנועי החיפוש השונים. את הכניסות לאתר ניתן למפות לפי מבקרים חדשים באתר או מבקרים חוזרים לאתר המעלים את התנועה של האתר והופכים אותו לאתר מבוקש במיוחד. את הכניסות לאתר ניתן להגביר על ידי קמפיינים ממומנים, קישורים לאתר ברשתות חברתיות, ביצוע קידום אתרים אורגני ועוד.