לפגישת ייעוץ חינם:

אוריון שיווק באינטרנט

המדריך לעיצוב אתרי אינטרנט מוצלחים

מאת: אוריון שיווק באינטרנט

במדריך הבא נחשוף בפניכם מספר "סודות" מקצועיים שיאפשרו גם לכם ליהנות מהליך עיצוב אתרים מוצלחים.
כל אחד ואחת מאיתנו המתכנן להעמיד לרשותו אתר, מקווה שהאתר אותו הוא מתכנן יהיה מוביל בתחומו ועם הזמן "יכבוש" את לב הגולשים והרשת. במדריך הבא נחשוף בפניכם מספר "סודות" מקצועיים שיאפשרו גם לכם ליהנות מהליך עיצוב אתרים מוצלחים.

עיצוב אתרים מוצלחים- הכול מתחיל בהגדרות האתר

ככל שתקפידו לאפיין את מטרות האתר שלכם, וככל שתקפידו לאפיין את קהלי היעד השונים שלו, כך תוכלו גם אתם ליהנות מאתר פונקציונאלי יותר ומוצלח הרבה יותר. הליך אפיון האתר, הינו הליך מקצועי המתמקד במספר פרמטרים הכוללים בין היתר: את מטרות האתר, אופי קהל הגולשים הפוטנציאלי, אופי פעילות המתחרים ברשת ועוד. 

אתר מוצלח הוא אתר פשוט, חכם ונוח לגלישה 

כמעט בכל תחום מסחרי, שיווקי, עסקי או שירותי שרק תבחרו, תמצאו ברשת האינטרנט מגוון נרחב של אתרי אינטרנט העוסקים באותו התחום. הדבר שהופך אתר מסוים למוצלח יותר מאתרים אחרים באותו התחום, הוא למעשה, האופי בו האתר מעוצב ובנוי. ככל שהאתר מקפיד על אינטראקציה עם הגולש, וככל שבאתר מופיעים יותר אלמנטים המפשטים לגולש הממוצע את חווית הגלישה בו, כך הסיכויים של האתר להפוך למוביל בתחומו הולכים וגדלים. במהלך עיצוב אתרים, הקפידו על עיצוב ייחודי ומקורי מצד אחד, ועל אתר פונקציונאלי וידידותי למשתמש מצד שני. 

אתר מוצלח עם הפנים אל המחר...

רשת האינטרנט ידועה בדינמיות ובאופן בו הדברים משתנים בה במהירות. במידה ואתם נמצאים במהלך הקמת אתר אינטרנט מקצועי שאמור לשרת אתכם לאורך זמן, הפקידו לשלב באתר את כל החידושים הטכנולוגיים העומדים לרשותכם כיום. אתר אינטרנט המורכב ממספר מודולים מתקדמים וחדשניים, יעורר יותר עניין בקרב הגולשים, ויאפשר לכם ליהנות מאתר רלוונטי לאורך זמן. 

אתר מוצלח הוא ברוב המקרים אתר ממוקד מסר, מטרה וקהל יעד 

עיצוב אתרים הוא למעשה הליך המפשט את מורכבות הנושא בו עוסק האתר לכדי העצמת חווית הגלישה בו. אתרי אינטרנט הזוכים לעיצוב פשטני, מודרני ומתקדם, מצליחים להעביר לקהל הגולשים בהם את המסר הראוי והרצוי, ועקב כך זוכים לחשיפה טובה יותר. הקפידו לאורך כל הליך עיצוב אתרים ובניית האתר שלכם, למקד את המסר השיווקי והרעיוני שלכם בצורה ברורה וממוקדת יותר לכל גולש וגולש, בצעו זאת באמצעות שילוב אלמנטים גרפיים שונים בתוך עמודי האתר. 

עיצוב אתרים ממוקדי יכולת קידום 

קידום אתרים הוא למעשה אחד מהפעולות הבסיסיות ביותר כיום לצרכי הצלחת האתר, וחשיפתו בקרב קהלי יעד רבים ככל שניתן. עיצוב אתרים מבוססי יכולות קידום, יאפשרו גם לכם ליהנות מאתר אינטרנט פונקציונאלי יותר, הזוכה ליותר חשיפות ויותר תנועת גולשים.