לפגישת ייעוץ חינם:

אוריון שיווק באינטרנט

תהליך בניית אתרים

האינטרנט הולך ותופס חלק נכבד בחיינו וכיום ישראלים מכל שכבות האוכלוסייה והגילאים ניגשים בחופשיות לאינטרנט כדי לחפש מידע, לקורא חדשות, לצפות בסרטונים ולקנות מוצרים. בעלי עסקים רבים כבר הפנימו כי עליהם להיות נוכחים באינטרנט כדי להגיע לקהל לקוחות ולהציע שירותים או מוצרים וכך גם אמנים, יוצרים, בעלי מסעדות ואנשי מקצוע רבים אחרים. האינטרנט מעניק אפשרות למצוא מידע בקלות ולאתר מוצרים לפי דרישה. באמצעות האינטרנט יכולים הגולשים להשוות מחירים, לקבל שירות נוח ולחסוך בעלויות. 

איך בונים אתר?

ניית אתרים מתחילה בגיבוש חזון לאתר.
חשוב לקבוע מהי מטרת האתר ולמי הוא נועד. לאחר שבודקים את השוק ומבינים מיהם המתחרים ומיהו קהל היעד אליו פונים ניתן להגדיר מהי מטרת האתר אך חשוב להגדיר מטרות ויעדים יישומיים ולא להגדיר מטרות בלתי אפשריות כמו הכפלת מכירות העסק ב- 100% וכד'. חשוב לפנות לחברה מקצועית הפועלת בתחום בניית אתרים ולקבל שירות מקצועי ואמין. חברה מקצועית תכין מסמך אפיון אתר ובו יועלו הנקודות החשובות לגבי מטרת האתר ומהותו. לאחר מסמך האפיון ניגש הצוות המקצועי ומתחיל להכין סקיצה ראשונית של האתר ולאחר אישור הלקוח מתחיל בבנייה עצמה. עם סיום בניית האתר והעלאתו לרשת חשוב ללוות את התהליך עם קידום אתרים מקצועי כך שהאתר יחשף וגולשים יגיעו
אליו.

תהליך בניית האתר

תהליך בניית אתרים מתחיל אם כן במסמך אפיון בו מגדירים את מטרת האתר וקובעים
יעדים, הצוות המקצועי לומד את העסק, בודק את המתחרים ובעזרת בעל האתר מגדירים למי פונה האתר ומיהו קהל היעד. החברה תחליט בהתאם למהות האתר וצרכי בעל האתר באיזה שפות תכנות להשתמש והאם מדובר באתר דינמי, אתר סטטי, פורטל, חנות וירטואלית ועוד. צוות החברה יתחיל בבניית האתר כאשר המתכנתים ידאגו לקוד האתר בעוד שהמעצבים ירמו את חלקם וידאגו לעיצוב מקורי אך נקי בהתאם לסוג האתר ומהותו. לאחר סיום בניית המעטפת יש להזין תוכן מקצועי ובו מכניסים תוכן שיווקי, חשוב כי את התוכן יכתבו אנשי מקצוע מנוסים.

אפשר גם לבד

כיום ניתן למצוא פלטפורמות בהן יכול כל אחד בעל הבנה בסיסית במחשבים ליצור לעצמו אתר
אינטרנט. אמנם מדובר באפשרות חינמית שאינה כרוכה בהשקעה כספית אך לא ניתן להשוות אתר מקצועי לאתר בגישת עשה זאת בעצמך. אתר מקצועי יבנה בהתאם לדרישות בעל האתר ויוכנסו בו אלמנטים מקצועיים חשובים רבים שתוכנה חינמית אינה מסוגלת להעניק כמו אופטימיזציה של האתר, הכנסת אלמנטים שיווקיים, עיצוב מקצועי מותאם אישית והכנת האתר באופן אופטימלי לפעולות החשובות של קידום אתרים.