לפגישת ייעוץ חינם:

אוריון שיווק באינטרנט

מדריך לבניית אתר תדמית מנצח

מאת: אוריון שיווק באינטרנט

אתר תדמית משמש ככרטיס ביקור אלקטרוני לעסק, ארגון או אדם פרטי באינטרנט. אתר תדמית משרת את העומד אחריו במובנים רבים והוא משקף את זהות העסק ומהותו, מספק מידע אודות מוצרים או שירותים שהעסק מציע ומאפשר ליצור קשר ישיר עם העסק. בניית אתרים תדמיתיים מנצחים כוללים קונספט עיקרי, קשר לוגי בין דפי האתר, העברת מסרים, תוכן ערוך היטב ומקום ליצירת קשר בין הגולש לעסק או לארגון. בניית אתרים מסוד תדמית לרוב כוללת עיצוב מרשים אשר נועד להעניק חווית גלישה, להעביר מסרים תדמיתיים ושיווקיים ולשדר מקצועיות ואמינות.

קונספט

אשר גולש נכנס לאתר תדמית הוא מגיע לדף הבית, הדף הראשון באתר ולכן גם הדף החשוב ביותר באתר. דף הבית חייב להיות מושקע ויש לתכנן אותו לאחר תכנון וחשיבה עמוקה. מטרת דף הבית לגרום לגולש להתעניין באתר ולהתרשם מהעסק, המוצרים או מהפעילות של העומד מאחורי האתר ולייצר סקרנות. דף בית ערוך היטב יגרום לגולש להמשיך לעיין באתר ולשהות בו ואף יניע אותו לפעולה.

עיצוב וויזואליות

אתר תדמית בעל עיצוב מרשים יגרום לגולש לשהות באתר זמן ארוך ואף לחזור אליו. חשוב להקפיד על עיצוב נקי, נגיש, ידידותי ונוח לשימוש ויש להקפיד לא לבנות אתר עמוס ויזואלית אשר גורם לעייפות מצד הגולש ולנטישת האתר תוך זמן קצר. באנרים ופרסומות מראים חוסר רצינות ולכן חשוב להקפיד ולהמעיט בכך.

תוכן

בניית אתרים תדמיתיים מחייבת כתיבת תוכן מקורי, מעניין ובאופן מקצועי. חשוב להקפיד על תוכן עדכני הכתוב באופן מעניין ודינמי, תוכן בעל ערך מוסף לגולש ותוכן המוגש באופן נגיש וברור. גולש מגיע לאתר כדי לקבל מידע לו הוא זקוק ואתר המספק זאת יגרום לגולש המגיע לאתר לשהות זמן רב ולחזור ולבקר באתר כדי להתעדכן. אם התוכן אינו מעניין ואינו רלוונטי לא יחזור הגולש לאתר.

מידע נגיש ומפת התמצאות

אתר תדמית אשר מספק מידע בצורה נוחה וידידותית גורם לגולשים לשהות יותר זמן, נתון החשוב ומשפיע על קידום האתר ועל מיקום האתר בתוצאות החיפוש. חשוב כי הגולש ינווט דרכו בקלות באתר ולא יתאמץ לחפש מידע לגבי מוצר, שירות או פעילות של בעל האתר וכי הוא יוכל למצוא כיצד ליצור קשר בקלות. יש להקפיד על ניווט ידידותי בין דפי האתר.

מיתוג

אתר תדמית מהווה כרטיס ביקור של עסק, ארגון או אדם פרטי באינטרנט. חשוב להשתמש בלוגו של העסק ולהשתמש בעיצוב האתר בצבעי החברה. יש להכניס את הגולש לאווירה המתאימה ולהעביר לו מסרים שיווקיים ומסרים במושאי תדמית כדי לבנות מיתוג ולהצליח עם מטרות האתר.