לפגישת ייעוץ חינם:

אוריון שיווק באינטרנט

מדריך לבניית אתרים מסחריים

מאת: אוריון שיווק באינטרנט

בניית אתרים מסחריים מאפשרת לעסקים קטנים כגדולים למכור מוצרים או שירותים דרך האינטרנט. אתר מסחרי מהווה כרטיס ביקור לעסק ואפשרות להציע את המוצרים או השירותים שהעסק מציע לקהל הרחב. אתר מסחרי הוא למעשה חנות וירטואלית הממוקמת על גבי רשת האינטרנט ומכאן יתרונה הרב, אין חשיבות למרחק גיאוגרפי וחנות הממוקמת בצפון יכולה להגיע לקהל לקוחות רחב בכל רחבי המדינה. כך לדוגמה יכולה חנות לממכר שוקולדים למכור את מוצריה ללקוחות לכל אורך המדינה ולהשתמש בשירותי שליחים כדי להפיץ את מוצריה.

פוטנציאל גדול

בניית אתרים מסחריים לעסקים מאפשרת לעסקים להציע את מרכולתם לכל דורש. אין מגבלה של מרחק גיאוגרפי, השיווק נעשה בקלות באופן יחסי והעלויות בהחזקת אתר מסחרי אינו גבוהות. באמצעות שיווק נכון ופעולות חשובות ונדרשות של קידום אתרים יכול האתר להגיע לקהל יעד גדול ולזכות לחשיפה מרובה. ככל שהאתר נחשף לתנועת גולשים גבוהה יותר כך סביר להניח כי קצב המכירות יגבר והעסק ירוויח היטב. 

לא חייבים להחזיק מלאי

אתרים מסחריים רבים נפתחים כאשר חלקם נפתחים על ידי יזמים שמנהלים את העסק מהבית. עלויות עסק כזה נמוכות מכיוון שאין צורך להחזיק מלאים גדולים, אין תשלום משכורות גבוהות ואין צורך לשלם דמי שכירות גבוהה על חנות או מחסן. יזמים רבים מנסים את מזלם ופותחים אתרים מסחריים אך לא כולם מצליחים. הגורם לאי ההצלחה נובע מבניית אתר לא באופן מקצועי וניסיון לחסוך בקידום האתר. בניית אתרים היא הפעולה הראשונה ההכרחית, כדי לבנות אתר מסחרי מקצועי חשוב לפנות
לחברה מקצועית המתמחה בהקמת אתרים מסחריים ולפתוח אתר מעוצב, עם מערכת לניהול תוכן מתקדמת אך ידידותית ונוחה לתפעול וחשוב לשווק את האתר באמצעות קידום אתרים מקצועי.
קידום אתרים אינו זול אך הפוטנציאל הוא גדול. ניתן להוזיל את העלויות על ידי פעולות שיווק באופן עצמאי אך את פעולות הקידום עם העלאת האתר חשוב לבצע באופן מקצועי וחשוב לדעת כי התהליך לוקח זמן. ניתן לקדם את האתר באמצעות PPC, כלומר קידום באמצעות קמפיינים עליהם משלמים לפי לחיצות, אך חשוב להקפיד ולקדם את האתר באמצעות קידום אתרים אורגני שיעלה את האתר לראש רשימת תוצאות החיפוש במנועי החיפוש השונים, ובמיוחד בגוגל, מנוע החיפוש הגדול בעולם והפופולרי ביותר.

תחזוקה שוטפת

אתר מסחרי חייב תחזוקה שוטפת. לא ניתן להרוויח מאתר שאינו מתוחזק כיאות. לכן חשוב לבנות אתר מסחרי הכולל מערכת לניהול תוכן נגישה וידידותית כך שבעל האתר יוכל להזין תוכן, להעלות תמונות, להוסיף סרטונים לגבי מוצר מסוים ולצאת במבצעים. חשוב לדאוג לאפשרויות תשלום שונות עם אבטחה גבוהה כך שגולשים ירגישו בטוחים להזמין דרך האתר.