לפגישת ייעוץ חינם:

אוריון שיווק באינטרנט

הקמת אתר אינטרנט חדש

עו"ד ערן פאר ועו"ד עופר לוי פתחו את משרדם בשנת 2003. המשרד עוסק במגוון תחומים כמו: ביטוח אלמנטרי, תאונות דרכים, נזקי רכוש ונזקי גוף, תחום הנזיקין בכללותו, תחום הגבייה וההוצאה לפועל מצד זוכים וכן תעבורה ודיני צרכנות.

משרד עורכי הדין עומד לרשות לקוחותיו במטרה לספק להם את התוצאה המקסימאלית. השותפים במשרד מאמינים שהדרך לספק את התוצאה המירבית היא בזכות שיח אישי והכרת התיק על בוריו. לכן, השותפים מקפידים על פגישה מסודרת בה הם שומעים מה קרה בתיק, איפה המכשול ומה התוצאה שניתן להשיג. 

הדרך בה המשרד פועל היא דרך אנושית וקשובה. חשוב לשותפים להכיר כל תיק לפני שהם מטפלים בו ולהקשיב לכל אדם העומד מאחורי אותו תיק. כך הם יודעים איך לתאם ציפיות עם הלקוח ולהכין אותו לתוצאה שהוא הולך לקבל. המנטרה של המשרד היא שיקוף הלקוח בתהליך כדי שיהיה מוכן תמיד לתוצאה שתבוא.  

באתר האינטרנט מצאנו לנכון להציג את הסכמה של התהליך שעוברים לקוחות המשרד בכל שלב. הסכמה ממחישה לגולשים באתר איך מתחיל התהליך, איך הדברים עובדים בשוטף וכמובן איך מגיעים לתוצאה.

אתר האינטרנט של משרד עו"ד פאר לוי הינו אתר רספונסיבי המתאים עצמו למגוון רזולוציות מסך. האתר מוצג לפי המיתוג והצבעוניות של משרד העו"ד. 

לצפייה באתר האינטרנט:  peer-levy.com