לפגישת ייעוץ חינם:

אוריון שיווק באינטרנט

בניית אתר אינטרנט עבור Sea-Land-דירות נופש.

 
התפריט הראשי העליון של אתר Sea-Land מציג את הקטגוריות הבאות:
דף הבית, יחידות הנופש, מיקום, פעילויות, גלריית תמונות, יחידות הדיור וצור קשר.

ב"יחידות הנופש" ניתן למצוא פירוט מלא של סוגי הסוויטות והאבזור הנמצא בהן. המלונית כוללת 15 סוויטות בגדלים שונים עם מיזוג אוויר, כבלים, מיקרוגל, כיריים חשמליות ואינטרנט. תמונות בדף יחידות הנופש מציגות את סוגי הסוויטה השונים ומראם החיצוני.

דף ה"מיקום" מציג את מפת האזור וכן רשימה של כל המקומות המרכזיים הקרובים למלונית, ביניהם טיילת החוף, השופרסל, פאבים, מסעדות, תיאטרון ועוד. פירוט המיקום של האזור והעובדה שהאתר הוא דו-לשוני מוסיף לתדמית המלונית כמקום הנגיש לתיירים.

בדף "פעילויות" מופיעים קישורים לאתרים עם מידע שיעניין את התיירים השוהים ביחידות הנופש, ביניהם קישורים למסעדות בתל אביב, סיורים בתל אביב, שווקים בתל אביב, מוזיאונים בתל אביב וטיולים בתל אביב.

דף "גלריית תמונות" מציג תמונות מהמלונית ומהחופים באזור.

דף "יחידות הדיור" מציג רשימה של סוגי הסוויטות השונים הקיימים במלונית כולל מספר החדרים והאבזור בכל סוויטה. בדף זה ניתן ללחוץ על כפתור "הזמנת מקום", המוביל את הגולש לטופס הזמנת מקום שבו הוא מפרט את סוג הסוויטה שהוא מעוניין בה, תאריך כניסה, תאריך יציאה ופרטים אישיים.
לרשימת סוגי הסוויטות השונים ניתן להגיע גם דרך דף הבית, בהקלקה על תמונות החדרים הנמצאות בו.

הגריד של האתר כולל מצגת פלאש של חוף הים בשקיעה, עם הסלוגן "יחידות הנופש המאובזרות ביותר, במחירים הנוחים ביותר, במיקום הטוב ביותר".