לפגישת ייעוץ חינם:

אוריון שיווק באינטרנט

פמה - מימון לרכב

פמה מימון בע"מ היא החברה המובילה בישראל למימון רכב. לחברה מועדון לקוחות גדול הכולל בתוכו מגוון פונים לבקשת הלוואה לרכישת רכב. פמה ידועה בזכות האמינות שלה, גב כלכלי, מענק שירותים מקצועיים ומתן הלוואות מתאימות לכל דרישה.
לפמה 3 סניפים גדולים הנמצאים בבאר שבע, חיפה וירושלים. מטה החברה יושב בעיר תל אביב.
החברה מעסיקה גם יועצים פיננסיים הפועלים באתרי סוכנויות/נציגויות 
רכב מובילות ובאתרי חברות השכרה שהן שותפות אסטרטגיות של פמה. החברה מעסיקה מעל ל-50 עובדים, כולל אחדים מהמומחים המנוסים ביותר במימון רכב. 
 
רשימת הסוכנויות איתן מקיימת החברה שיתוף פעולה הדוק הן: טלקאר,סקודה, צ’מפיון, .U.M.I, סוזוקי, סובארו,קיה וקרסו.
 
החברה מקיימת גם קשרים הדוקים עם החברות המובילות בישראל להשכרת רכב וליסינג תפעולי, כולל: אלדן, באדג’ט, אופרייט ליס קל אוטו, אלבר, אוויס, הרץ ושלמה SIXT.
 
דרישתו של הלקוח הייתה להשיק אתר חדש שפונה לקהל הקצה המעוניין למצוא פתרונות מימון לטובת קניית רכב. לאחר פגישת אפיון מול הלקוח, הגענו לתובנות מאד מעניינות בכל הקשור להתנהגות הגולשים הפוטנציאלים של פמה. מה שמעניין את הגולש זה להשיג את הרכב עליו הוא חולם. מהתובנה
הזאת, המידע והמסרים השיווקיים באתר עובדים ופועלים כדי להניע את הגולש לפעולה.

המסר הכללי של האתר הוא שאפשר להגשים את החלום ולהשיג את הרכב המבוקש. האתר מציג מחשבוני מימון המאפשרים לגולשים לבדוק מסלולים שונים של הלוואות, את ההחזר החודשי וכך להבין בצורה מדויקת לפי כל הפרמטרים כיצד להתנהל תקציבית בצורה הטובה ביותר.
 
האתר מעניק את כל המידע הנדרש ללקוח הקצה כדי להבין כיצד להתחיל בתהליך ואף מאפשר להוריד את הטפסים הרלוונטיים כדי להגיש בקשה להלוואה.
 
 
האתר החדש של פמה בנוי בטכנולוגיה חדישה ומתוך ראיה שיווקית. כתוצאה מכך, כבר בחודשים הראשונים לאחר השקתו, האתר נמצא במיקומים גבוהים מאד בגוגל בביטויים רלוונטיים.
נכון להיום, האתר מצליח להגיע לגולשים רבים שבדיוק מחפשים פתרונות מימון לרכב. מדובר בהצלחה משותפת 
גדולה מאד בה הצלחנו יחד עם השירות והליווי בשטח של הלקוח, לייצר הרבה פניות רלוונטיות ובכך להגדיל את מעגל הלקוחות של פמה. בנוסף לכך, המחשבונים המוצגים באתר יצרו מצב בו מגיע לאתר גם קהל מקצועי כמו אנשי מכירות מסוכנויות רכב שונות שבודקים עבור לקוחותיהם את אפשרות המימון הטובה ביותר.