לפגישת ייעוץ חינם:

אוריון שיווק באינטרנט

אביבית במסגרת

כבר למעלה מ-30 שנה שחברת "אביבית במסגרת" מובילה בתחום הזכוכיות, המסגור וההדפסות המיוחדות. כיום מתמחה החברה בהדפסת תמונות ושלטים באיכות גבוהה ועל מגוון רחב של חומרים, תוך מתן דגש על יחס אישי לכל לקוח.
 
אוריון פיתחה באתר האינטרנט של הלקוח אופציה לקבלת הצעת מחיר בעבור מגוון הדפסות כמו הדפסה על קנבס (בד ציור), הדפסה על שמשונית, הדפסת רול –אפ, הדפסה על פרספקס, הדפסת מדבקה (וניל) וכו'. עם בחירת דוגמאות הדפסה, הגולש קובע את הגודל המקסימאלי (רוחב וגובה) ומתאפשר לו להוסיף מסגרת.
מערכת ניהול האתר מאפשרת לקבוע באם ניתן להעניק הנחת כמות.
 
קיימים 4 שלבים לביצוע ההזמנה:
שלב ראשון, משתמש מעלה קובץ תמונה או בוחר תמונה ממאגר האתר. המערכת בודקת האם הקובץ מסוג תמונה ומה הגודל של התמונה. המשתמש קובע את גודל (רוחב וגובה) התמונה. ישנם מצבים בהם הגודל הוא קבוע (רול-אפ).  כמו כן, המערכת תוודא שהגודל שהמשתמש בחר, אינו חורג מהגודל המקסימאלי המוגדר במערכת עבור סוג ההדפסה הרצוי.  במידה והתמונה אינה ראויה להדפסה הלקוח יוכל להמשיך בביצוע ההזמנה אבל מנהל האתר יקבל על כך התראה.
 
שלב שני, המשתמש בוחר את סוג ההדפסה. לפי סוג ההדפסה המערכת בודקת האם ניתן לעבור
לשלב שלישי או לשלב האחרון. 
 
שלב שלישי, בחירת מסגרת. המשתמש בוחר מסגרת מגלריית המסגרות. 
 
שלב אחרון, כמויות. המשתמש בוחר את כמות הפריטים להדפסה. בהתאם לכמות יקבע המחיר (כולל ההנחות ומסגרת).
 
עם השלמת התהליך, יעבור המשתמש לטופס מאובטח להשארת פרטי התקשרות ופרטי כרטיס אשראי.
 
כל המידע נשלח למייל של מנהל האתר. המשתמש מקבל מייל המאשר את פירוט ההזמנה וחשבונית, כמו כן, במהלך תהליך העלאת התמונה, המשתמש יקבל חיווי מהאתר שהתמונה עולה.
 
 
הצורה החדשנית בה ניתן להדפיס באתר הלקוח מעידה על נגישות וחווית משתמש מועילה לגולשים.