לפגישת ייעוץ חינם:

אוריון שיווק באינטרנט

טאוור לנד - נדל"ן עסקי

טאוור לנד ישראל הינה מהחברות המובילות בישראל המתמחה בשיווק, ייזום, ותיווך נכסי נדל"ן עסקיים.
צוות החברה ומנהליה נמנים עם השורה הראשונה של אנשי הנדל"ן העסקי והינם בעלי ניסיון עשיר ומקצועי בליווי וביצוע עסקאות נדל"ן רבות ומגוונות.

האתר החדש של טאוור לנד מכיל מידע רב ומגוון אודות נכסים כמו משרדים, חנויות, מחסנים ועוד. עבור כל נכס, מכל סוג, יש מפרט אודות הגודל, המיקום, המחיר ואם מדובר בקניית הנכס או השכרת הנכס.

לאורך כל דפי האתרנמצא מנוע חיפוש המציג חווית משתמש מאד ברורה ונוחה. באמצעות מנוע החיפוש, הגולשים יכולים להבין במהירות מה אופי הפעילות של טאוור לנד וזאת לפי סוגי הנכסים המוצאים לחיפוש. וכמובן, לחפש בצורה מהירה וברורה את סוג הנכס המבוקש.

עבור כל תוצאת חיפוש המציגה נכס, קיים דף תוכן פנימי המציג את המפרט המלא אודות הנכס כולל תמונות להמחשה.

באותו דף נכס, נמצא טופס אלקטרוני ומספר טלפון כדי לאפשר לגולשים ליצור קשר דרך האתר ישירות עם סוכן הנדל"ן של טאוור לנד עבור אותו הנכס הספציפי.

אוריון שיווק באינטרנט פתחה עבור טאוור לנד מערכת ניהול תוכן מתקדמת וחדשנית, היודעת לקבל
נתונים אודות הנכסים השונים מהמערכת הפנים ארגונית של טאוור לנד. בכל פעם שסוכן מכירות של טאוור לנד מזין נכס חדש למאגר הנכסים במערכת הפנים ארגונית, באופן אוטומטי, מערכת ניהול התוכן של האתר שואבת את המידע מהמערכת הפנים ארגונית כולל תמונות, ישירות לתוך האתר. המשמעות היא שאין צורך בניהול, עדכון והזנה כפולה של המידע מול שתי מערכות שונות.

אוריון שיווק באינטרנט פתחה ממשק טכנולוגי מתקדם המסוגל לשאוב מידע מ Dynamic CRM של מייקרוסופט (המערכת הפנימית של טאוור לנד) ישירות לאתר של טאוור ובכך לחשוף את המידע עבור כל הלקוחות הפוטנציאלים המגיעים אליו.בנוסף, אוריון שיווק באינטרנט מקדמת את האתר של טאוור לנד בגוגל, באמצעות ביטויים רלוונטיים הקשורים לחיפוש משרדים להשכרה וחיפוש משרדים למכירה באזורים שונים. באמצעות פעילות הקידום, גולשים שמחפשים נכס לפי צורך מסוים, מגיעים לאתר של טאוור לנד ומקבלים את
כל המידע שהם צריכים אודות הנכס המבוקש. כל שנשאר להם לעשות זה ליצור קשר עם טאוור
לנד כדי לתאם ולהתקדם בתהליך.