פגישת איפיון

1

עיצוב ופיתוח אתרים

2

שיווק באינטרנט

3

ניהול תוכן

4

שיווק באינטרנט

מטרת פעילות השיווק באינטרנט היא להביא לאתר האינטרנט שלך תנועה ממגוון פלטפורמות שונות ברשת. תחום זה משלב בתוכו מספר גורמים כמו קידום אורגאני בגוגל, ניהול חשבונות במדיה החברתית, תחזוקה שוטפת של אתר האינטרנט ועוד. ברגע שכל הגורמים מסונכרנים ומציגים את המסר השיווקי ואת הבידול של העסק, קהל היעד שלך יבין למה הוא צריך להיות הלקוח הבא שלך.

העבודה שלנו בחברת אוריון, היא להעביר את המסר בצורה הברורה ביותר. תוך התאמת המסר לפלטפורמה ולקהל הנמצא בה. כלומר, בפייסבוק נציג את המסר שלך באופן שיניע שיח ברשת. באתר האינטרנט שלך נציג את המקצוענות והאמינות שלך. כך, קהל היעד שלך יבין למה ליצור דווקא איתך קשר.

שיווק עסקים באינטרנט מחייב אותנו ללמוד ולהכיר את העסק שלך ולהבין בדיוק מה מבדל אותך משאר המתחרים. במילים אחרות, אנחנו לומדים אותך כדי לפצח את הדי אין איי של העסק שלך. כך אנחנו יודעים עם איזה מסרים ותובנות יש לקדם ולשווק את העסק שלך.

ביצועים ותוצאות

אחד היתרונות החזקים של השיווק באינטרנט הוא יכולת המדידה, להבדיל מערוצי שיווק אחרים. על ידי כלים לניתוחים סטטיסטיים ודוחות, ניתן למדוד את כמות התנועה לאתר. ובנוסף, את מספר הדפים הנצפים, את כמות שיחות הטלפון הנכנסות וכמות הפניות שהשאירו באתר.

יכולת המדידה והנתונים המתקבלים בזמן אמת, מאפשרים לנו, כחברת שיווק באינטרנט, להיות עם "יד על הדופק" ולהסיק מסקנות. אנחנו מחדדים בכל רגע נתון את המסרים ברשת וכך, לוחצים על הנקודה הרגישה אצל יותר גולשים. יתרון זה, מאפשר לנו כל הזמן לשפר את ביצועי הפעילות השיווקית.
לכל אורך ההתקשרות מול הלקוח, אנו דואגים לשתף, ללוות אותו ולעדכן אותו בהתאם לחידושים והמגמות בעולם האינטרנט.

השאירו פרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם:

×
דילוג לתוכן