לפגישת ייעוץ חינם:

אוריון שיווק באינטרנט

מדריך- איך לבחור חברה לבניית אתרים

מאת: אוריון שיווק באינטרנט

לאחר שמקבלים החלטה להקים אתר אינטרנט נשאלת השאלה כיצד לבחור בחברת בניית אתרים מקצועית ואמינה. עוד לפני שמתחילים במשימה לאתר חברה מקצועית דרך האינטרנט כדאי
לשאול בקרב חברים, מכרים וקולגות לעבודה האם הם יכולים להמליץ על חברה להקמת אתרי אינטרנט. במידה ולא ניתן לקבל המלצה כדאי לחפש במנועי החיפוש אחרי חברות בניית אתרים ולבצע סינון ראשוני לפי מראה האתר של החברה, המידע המופיע לגבי החברה, ניסיון, מקצועיות וותק החברה. כמו כן חשוב לגלוש למספר אתרים שהחברה בנתה ולהתרשם מהמקצועיות של החברה.

לאסוף הצעות מחיר

לאחר סינון ראשוני חשוב לפנות למספר רב של חברות בניית אתרים המופיעות בתוצאות החיפוש ולבקש הצעות מחיר. קרוב לוודאי שנציג מהחברה ייצור קשר טלפוני ויבקש עוד פרטים או ינסה לתאם פגישה. חשוב לאחר איסוף הצעות המחיר להגדיר מסגרת תקציבית לבניית האתר. כמו כן מומלץ להגדיר לו"ז לבניית האתר ולהחליט האם המשימה דחופה או שניתן להתאזר בסבלנות, לו"ז צפוף יגרום למחיר לעלות. 

סוג האתר
 
לפני בחירת החברה שתקים את האתר יש לחשוב ולהבין מהם צרכי העסק ומהו סוג האתר הנדרש. יש הבדל משמעותי בבניית אתר תדמיתי סטטי לבין אתר דינמי. אתר דינמי דורש תחזוקה וחשוב לרכוש אתר מקצועי עם מערכת לניהול תוכן ידידותית ונגישה שתאפשר הזנת תכנים, העלאת תמונות ויצירת שינויים במבנה האתר ללא צורך לפנות לחברה ולשלם שוב עבור שינויים. אמנם אתר עם מערכת ניהול תוכן יקר יותר אך הלקוח יכול לשלוט במאפייני האתר ללא צורך בהוצאות נוספות. במידה ואנו מתכוונים להקים אתר מסחרי כמו חנות וירטואלית כדאי לבדוק האם החברה אליה אנו פונים מיומנת בהקמת אתרים אלה. כך ניתן לסנן בין תוצאות החיפוש ולפנות רק לחברת בניית אתרים העונות על הדרישות ומתאימות לנו מבחינת עלות ולו"ז. 

לצמצם עלויות

כיום ניתן לבנות אתרים באופן עצמאי באמצעות מערכות חינמיות להקמת אתרים. כך ניתן לחסוך כסף רב וניתן להגיע לתוצאות מרשימות אך חשוב להבין כי חברה מקצועית תקים אתר מקצועי ותוכל לייעץ ולהתאים היטב את האתר לצרכי העסק. למידת הנושא והבנה בסיסית בתחום הקמת אתרי אינטרנט תעזור לנו לייעל את בחירת החברה שתבנה עבורנו את האתר ונוכל להבין את השפה בה משוחחים בעלי החברות להקמת אתרים. התאמה מדויקת של האתר לפי דרישת הלקוח תחסוך זמן וכסף רב. חשוב להיפגש עם מספר חברות ולהתרשם מהצוות המקצועי ויכולותיו, וכן לבדוק מהו היחס שמקבלים. חשוב לבדוק האם החברה מעניקה שירות לקוחות אדיב וכי היא מעניקה תמיכה ומראה גמישות בנושאי פתרון תקלות וביצוע שינויים.